Рада прийняла ще 4 земельні питання, до яких були зауваження

  • 23.04.2015, 20:33
  • 809
  • Христина Процак
Попри зауваження міського голови, депутатський корпус прийняв 4 земельні ухвали. Йдеться про вилучення за згодою з користування ТзОВ «Личаківбуд» земельної ділянки на вул. Личаківській, 33-а, про погодження мешканцю місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вул. На Нивах, про затвердження ФОП Подвірному проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вул. Персенківці, 57, та про затвердження гр. Поні проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у 9-му Скнилівському провулку, 6-а.

Всі ці ухвали були внесені у порядок денний під час його формування з голосу.

Також міський голова мав зауваження до ухвали щодо передання в оренду приміщень на вул Шафарика, 16А для Ліги культуризму. Адже місто вже виділило для цієї організації приміщення на вул Калнишевського. Відтак, приміщення на вул Шафарика можна було б виставити на конкурс. Однак, депутати проголосували за таку ухвалу. Її підтримало 60 депутатів.

Ми вже передали для Ліги культуризму на вул Калнишевського 164 м кв. Є велика кількість звернень від спортивних громадських організацій, які просять у міста приміщення. Чому це приміщення ми повинні віддати Лізі культуризму? Чому його не виставити на конкурс? Усі приміщення, як правило, йдуть через громадський конкурс.

Андрій Садовий, міський голова Львова