Мешканці виступили проти будівництва на вул. Котляревського, 49

  • 28.04.2015, 20:03
  • 1017
  • Марія Калька
Сьогодні, 28 квітня, о 18.30 год. на вул. Котляревського, 49 відбулись громадські обговорення щодо будівництва тут житлово-офісної споруди. Мешканці вул. Котляревського, 49 та навколишніх будинків виступили проти будь-якої забудови на цій ділянці. Вони поставили підписи під відповідним зверненням, яке буде передано на розгляд до Львівської міської ради.

Нагадаємо, на сесії Львівської міської ради 23 квітня депутати проголосували та прийняли ухвалу про затвердження ТзОВ «Дублянибудпостач» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на вул. І. Котляревського. Відповідне рішення підтримали 50 депутатів.

Згідно з ним, ТзОВ «Дублянибудпостач» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надали ділянки на вул. І. Котляревського, 49 для будівництва та обслуговування житлово-офісної споруди. Площі наданих земельних ділянок становлять 0,0373 га та 0,0052 га.

Зараз на цих ділянках розміщені гаражі. Забудовник ТзОВ «Дублянибудпостач»  є власником гаражів і відводить землю під ці гаражі. На їх місці в перспективі планують будувати будинок. Мешканці прилеглих будинків категорично проти, вони  вважають, що тут не може бути ніякого будинку, що забудовник порушує державні будівельні норми. Розміщений поруч «Хоспіс» не дуже сумісний з будинком.

Ми довели до відома мешканців, що така ухвала про відведення землі проголосована, і міський голова хоче почути голос громади, їхню спільну думку, на основі якої буде прийнято подальше рішення щодо ветування цієї ухвали про відведення земельної ділянки. 

Питання тягнеться уже 2 роки, люди проти, навіть ухвала завізована з відповідним зауваженнями.

 - розповів голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор.

Також він додав, що Кастелівка, до якої належить вул. Котляревського, - це район історичної забудови.

Він починається ще з початку 20 ст. Тут будували будинки класу люкс, і цей ареал не передбачає додаткової забудови.

 - додав Руслан Кандибор.