Міська рада прийняла ухвалу про викуп стадіону «Сільмаш» у приватного забудовника

Сьогодні, 20 жовтня, на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207. Після викупу там мають збудувати сучасний спортивний комплекс. За відповідну ухвалу проголосував 41 депутат.

Згідно з ухвалою, міська рада має викупити у ТОВ «Три корони девелопмент» роздягальні для спортсменів площею 392,3 м2 та стадіон.

«Це питання дуже критичне, мені дуже боляче, що це питання знімалося з порядку денного на останніх засіданнях. Тому що ми би вже давно це оцінили, викупили б і заінвестували міські кошти, щоби зробити там нормальний стадіон, нормальну інфраструктуру і щоби кожен забудівельник розумів, що якщо йому хтось десь щось перепродав, то це не означає, що там можна будувати житло.

Там, де є спортивна інфраструктура, там, де вона була, вона там і має працювати», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Забудівельник хоче усе можливе і не можливе зробити, щоб ми цю ділянку не викупили. Нічого йому з того не вийде. Є люди, люди збудувати там нікому нічого не дадуть», - додав Андрій Садовий.

Як додала Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління ЛМР, буде ще окрема ухвала, якою буде передбачено кошти на здійснення викупу.

«В ухвалі вартості викупу не зазначено. Ми оцінку повернули оцінювачу. В бюджеті міста будуть передбачені кошти на викуп», - додала Гелена Пайонкевич.

Також міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення максимально оперативно провести викуп.