Тривають зустрічі щодо впровадження «Зеленого району» у Рясному

У вівторок в Ратуші відбулося обговорення проекту «Зелений Район», який реалізовують в мікрорайоні «Рясне». Ініціатива фінансується програмою Уряду Німеччини «Накопа». На зустрічі узгодили супровідні заходи проекту.

Мета проекту – впровадити «зелені» технології та енергозбереження на окремо взятій території. Для облаштування низки ініціатив з-поміж районів міста обрали Рясне. На зустрічі завершили обговорення подання заявки на програму німецького уряду «Накопа». Заявку на проект наповнювали активісти Рясного та депутат ЛМР Ірина Оршак.

Як повідомили в управлінні інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР, на зустрічі визначили низку заходів, що відбуватимуться в рамках реалізації «Зеленого району». На мешканців Рясного чекають воркшопи з інформування і еко-навчання. Також у планах веб-сайт, на сторінці якого жителі району зможуть комунікувати між собою щодо проекту.

Проект «Зелений район» втілюватимуть і через навчання в школах Рясного. За словами організаторів, мешканцям району прищеплюватимуть енергозберігаючі методи з раннього дитинства. Таким чином діти будуть поширювати корисну інформацію у своїх сім’ях і навчать батьків енергозберіганню.

Активісти та посадовці обговорювали проект за участі колишнього начальника відділу енергетики МРФ (м. Фрайбург) Клауса Гоппе. «Зелений район» реалізовують в рамках співпраці двох міст-партнерів – Львова та Фрайбурга. За словами начальника управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР Тетяни Хабібрахманової, експерти з Фрайбурга приїжджатимуть для консультацій та навчання мешканців Рясного.

Детальніше про перебіг проекту «Зелений район» можна прочитати тут.