«Чітка позиція мешканців та депутата за округом – майданчик не має бути забудований», - С. Коровайник про земельну ділянку на вул. Січовій

Триває врегулювання конфліктної ситуації між власницею ділянки на вул. Січовій та департаментом містобудування Львівської міської ради. Мешканці вулиці та депутат ЛМР за відповідним округом Юрій Кужелюк проти забудови спортивного майданчика.

Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради, власниця земельної ділянки на вул. Січовій Лущ Марія Іванівна вирішила зафіксувати межі ділянки. 14 березня на території ділянки закріпили кілки, що вказують її межі. В управлінні наголошують – ситуація з цим процесом загострилась, оскільки межі земельної ділянки Лущ М.І. включають стихійний спортивний майданчик.

«Є процедура винесення меж – щоб визначити ці межі, наймають геодезиста, який виходить на місце і по координатах з приладом встановлює точки - забиває геодезичні гілки. Мешканці кажуть, що не хочуть цього. Також слід врахувати те, що згідно з зонуванням Личаківського району ділянка розміщена в зоні Ж-2 – «зона малоповерхової квартирної забудови». На цьому місці не можна будувати багатоповерхову будівлю», - зазначають у департаменті містобудування ЛМР.

За словами посадовців, стадіон, що входить у межі ділянки – збудований стихійно, а отже не був включений в перелік дитячих спортивних майданчиків. Проте жителі вул. Січової проти будь-якої забудови на цій території. Більше того – мешканці вулиці виступають за облаштування та облагородження цього стихійного майданчика. Проте вся територія майданчика належить громадянці Лущ М.І., тож будь-які роботи з облаштування комунальні служби не мають права здійснювати.

У департаменті наголошують – сьогодні нема жодного проекту забудови ділянки, адже місто не отримувало і не погоджувало ніяких документів щодо неї. Посадовці запропонували громадянці Лущ М.І. варіант земельної ділянки як заміну тій, проти забудови якої виступають мешканці. Запевняють – шукатимуть компроміс у цьому питанні. Щодо облаштування спортивного майданчика – у департаменті кажуть: це буде можливо лише в разі погодження заміни земельної ділянки.

«Ми пропонували пані Лущ у два рази більшу ділянку – наразі вона відмовляється від пропозиції. Юридично вона має підставу для забудови, але з іншого боку підтримуємо мешканців. Є позиція мешканців: вибачайте, ні. Тому ми далі прожовжуватимемо перемовини щодо можливої заміни земельної ділянки. Є чітка позиція депутата міськради за цим округом Юрія Кужелюка та мешканців прилеглих територій – заборона будь-якої забудови території, що завадить спортивному об’єкту», - повідомив керівник департаменту містобудування Сергій Коровайник.