«На території, на яку була відсунута огорожа, треба прокладати мережі», - А. Москаленко про парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

  • 02.08.2017, 16:00
  • 710
  • Христина Процак
Вчора відбулось комісійне обстеження території парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, де було здійснено самовільне захоплення землі парку. Як розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, сьогодні відповідні служби розпочинають роботи з прокладання мереж, що є необхідним для функціонування парку.

фото Олександр Мазуренко

«На території парку на декілька метрів було відсунуто огорожу. Акти всі складені. Ми вчора були на місці. Поліція також була. Сьогодні на цій території, на яку була відсунута огорожа, треба прокладати мережі. Тому ЛМКП «Львівводоканал» і ЛКП «Муніципальна дружина» розпочинають прокладання мереж. Парк цього потребує. Воно дійсно збіглось з тим, що це територія, на яку було посунуто огорожу», - розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

«Мова йде про самозахоплення частини території будівництва приватного будинку під приводом реконструкції адміністративної будівлі, що  недопустимо, це поза межами здорового глузду», - додав міський голова Львова Андрій Садовий, обговорюючи це питання сьогодні під час апаратної наради.