Львів допомагає з будівництвом садочка у Винниках, а в бюджеті наступного року будуть передбачені кошти на садочок в с. Рясне-Руська

  • 08.11.2017, 13:59
  • 686
  • Уляна Шпуляр
Сьогодні, 8 листопада, під час брифінгу щодо порозуміння у вирішенні 25-річного конфлікту щодо погодження меж між Львовом та с. Рясне-Руська, міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що в бюджеті міста Львова на наступний рік будуть передбачені кошти на будівництво садочка в с. Рясне-Руська. Також зараз місто інвестує кошти в садочок у Винниках. Перші групи для дітей там можуть відкрити вже до кінця року.

«В цій угоді ми говоримо лише про межі, питання щодо допомоги будівництва садочка - це питання бюджету, який ми будемо приймати і передбачати кошти в бюджеті на 2018 рік. Для міста Львова це вигідно. Мені вигідніше допомогти збудувати садочок в Рясне-Руській, щоби діти з Рясне-Руської не їхали до Львова. Бо це транспортне навантаження і вони ходять у місті в садочки. Ми готові по такій самій програмі працювати і з іншими населеними пунктами. Зараз Виники, де ми інвестуємо значні кошти у будівництво садочку. Думаю, що до кінця року перших 150 дітей піде у садочок, а раніше вони з Винник їхали до Львова. І це тільки перша черга, а в наступному році буде ще одна черга, а це ще 150 дітей. Так ми звільняємо місця для львів’ян, які живуть у Львові, щоби їхні діти могли ходити до садочків.

Селу сьогодні самому важко збудувати садочок, у них нема коштів. А на території населеного пункту є ряд підприємств, але вони не отримують подохідного податку. Таке наше законодавство. Вважаю, що це не чесно. Правила мають бути для усіх однакові.

Але будівництво садочку і межі – це різні речі, які між собою не пов’язані», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.