«Це дуже важлива домовленість, яка дає шанс на розвиток територій, які знаходяться між нашими громадами», - А. Садовий про порозуміння між Львовом та Рясне-Руською

  • 10.11.2017, 14:47
  • 838
  • Христина Процак
Львівська міська рада та Рясне-Руська сільська рада знайшли порозуміння та компроміс у вирішенні 25-річного питання щодо погодження меж. Після довгих переговорів, було знайдено порозуміння між представниками громад щодо погодження меж між населеними пунктами. Таке рішення дає шанс на розвиток цих територій. Зокрема, у промисловій зоні «Рясне-2» голландська компанія СіТіПі планує створити 3 тис нових робочих місць, інвестуючи в будівництво індустріального парку понад 50 млн євро.

«Більшість українських міст отримали ще з радянських часів одну і ту ж проблему - неврегульовані межі з сусідніми населеними пунктами. Часом це призводить до серйозних непорозумінь. А знайти компроміс дуже непросто, адже ніхто не хоче поступатись.

Цього тижня ми зробили перший крок до врегулювання наших суперечок з Рясне-Руською. Це дуже важлива домовленість, яка дає шанс на розвиток територій, які знаходяться між нашими громадами. Як ви знаєте, місто залучило у 2015 році серйозного інвестора на розвиток промислової зони «Рясне-2». Голландська компанія CіTіPі погодилась створити сучасний індустріальний парк, в який готова інвестувати понад 50 млн євро, збудувати екологічно чисті, сучасні виробництва та створити 3 тисячі додаткових робочих місць для львів’ян.

Проект зупинився, власне, через земельні суперечки. Спільно з сільським головою Рясне-Руської пані Емілією Смокоровською ми публічно оголосили про досягнення порозуміння. Відповідні проекти ухвал ще повинні затвердити депутати місцевих рад, а згодом і Верховна Рада.

Я закликаю інших наших сусідів - Винники, Грибовичі, Малехів - до переговорів та пошуку компромісу в інтересах наших громад», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.