Львівський завод збірних конструкцій звільнять від сплати земельного податку в 2018 році

  • 22.03.2018, 17:34
  • 679
  • Ірина Кам’ярук
Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення у 2018 році державного підприємства Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій» від сплати земельного податку.

Відповідно до ухвали, за ту територію, що використовується згідно цільового призначення, тобто не надається в оренду, земельний податок не стягуватиметься.

Як розповіли у департаменті економічного розвитку ЛМР, в користуванні ДП «Львівський завод збірних конструкцій» перебувають земельні ділянки на вул. Городоцькій, 222 площею 9,5304 га (використовується орендарями 0,4917 га) та на вул. Т. Шевченка, 134 площею 2,0641 га (використовується орендарями 0,5506 га).

На сьогодні підприємство перебуває у скрутному фінансовому становищі. За інформацією підприємства, існуюча заборгованість зі сплати земельного податку становить близько 895 тис. грн. (за період із березня 2017 року).

Довідка

Державне підприємство Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій» створене з метою виконання програми житлового і військового будівництва для Міністерства оборони України, здійснення ремонту та будівництва казарм, сховищ, тощо на замовлення Міністерства оборони України та інших замовників – юридичних та фізичних осіб.

На виконання програм Президента України та Міністерства оборони України щодо забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житлом, підприємство бере активну участь у розробці та освоєнні випуску елементів каркасу універсального безригельного. Така технологія дає можливість в короткі терміни забезпечити військовослужбовців та членів їх сімей дешевим житлом. Виконання цієї програми перебуває на контролі Президента України.

Також ДП «Львівський завод збірних конструкцій» бере активну участь у розробці і виготовленні броньованих мобільних командних пунктів, залізобетонних вогневих точок, пічок (буржуйок) для бійців АТО.

Для обслуговування військових містечок державне підприємство освоїло випуск залізобетонних виробів, виробів із металу, а також меблів.