Виконком затвердив Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам ділянок, вилучених для суспільних потреб

  • 15.06.2018, 12:08
  • 607
  • Галина Пелих
Сьогодні, 15 червня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам». Як йдеться у рішенні, Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам у м. Львові визначає порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок.

фото: Олександр Мазуренко

«Це насправді досить новий нормативний акт. Він пройшов всі процедури. Він встановлює порядок відшкодування витрат власникам або землекористувачам землі у випадку, якщо ми вилучаємо земельну ділянку, насадження або об’єкти нерухомого майна для суспільних потреб або суспільної необхідності у випадку, якщо місту або виконавчим органам необхідно зайняти земельну ділянку для проведення тих чи інших робіт.

Цю процедуру буде проводити комісія, склад якої ми винесемо на одне з наступних засідань виконавчого комітету. До цього ми працювати відповідно до закону і в процесі цього бачили певні нюанси, які потребували додаткового врегулювання", — прокоментувала під час доповіді цього питання Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.