Депутати не підтримали включення питання про забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету шляхом продажу земельних ділянок через аукціон

  • 19.06.2020, 18:08
  • 1059
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні на засіданні Львівської міської ради депутати мали розглядати питання «Про забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету на реалізацію заходів з метою запобігання поширенню на території міста Львова коронавірусної хвороби (COVID-19) та протидії наслідків такого поширення», що передбачало продаж двох земельних ділянок через аукціон. Втім обранці не включили цю ухвалу до порядку денного. Кошти, які повинні були залучити до бюджету, мерія передбачала на ремонт доріг, реконструкцію парків, скверів, реалізацію програм соціально-економічного та культурного розвитку Львова, а також фінансування у сфері охорони здоров’я.

«Йдеться про продаж на аукціоні територій, які можуть забезпечити надходження до міського бюджету сотень мільйонів гривень», — зазначив мер.

«Ми говоримо про підтримку бізнесу. Сьогодні не зупиняється питання надходження до бюджету та існування бізнесу. Я дуже прошу колег-депутатів визначатись при голосуванні та включити це питання у порядок денний», — додала голова бюджетної комісії, радниця міського голови Вікторія Довжик.

Відтак, за включення цієї ухвали проголосувало лише 28 депутатів.

Додамо, за словами в.о. директора департаменту містобудування Сергія Коровайника, цього року з аукціонів до бюджету міста планували надходження в розмірі 250 млн грн.