Львів передав аеропорту землю під злітну смугу

  • 18.02.2009, 02:00
  • 3067
  • Андрій Яремко
Міжнародний аеропорт «Львів» отримав погодження місця розташування земельних ділянок для продовження злітно — посадкової смуги та будівництва нового аеровокзалу. Таке рішення ухвалили депутати Львівської міської ради. Згідно з прийнятими ухвалами, аеропорт отримав дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,27 га на вул. Любінській, 168 у постійне користування. Основне призначення – продовження штучної злітно — посадкової смуги у межах контуру реконструкції цивільного аеродрому «Львів» за рахунок земель, що не надані у власність або користування. Окрім того видано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,9102 га на вул. Любінській, 168 у постійне користування для будівництва пасажирського аеровокзалу (терміналу) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Після затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» у встановленому порядку повинно подати міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. У разі його схвалення підприємство отримає дозвіл на проектування терміналу, а пізніше дозвіл на початок проектних робіт.ДовідкаНа підставі затвердженого проекту реконструкції Львівського аеропорту розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 23.01.09 № 31/0/5 — 09 у постійне користування ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» передано земельну ділянку загальною площею 11.8747 га земель запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району. 28 січня 2009 року Урядовий комітет Кабінету міністрів України схвалив проект реконструкції ДП "Аеропорт Львів" і затвердив суму видатків по цьому проекту — близько 1 млрд грн. Конкурс на вибір інвестора будівництво термінальної частини Мінтранс повинен оголосити на початку квітня. До 10 березня мають бути розроблені тендерні умови. Нагадаємо, на сьогодні злітна смуга має довжину 2500 м, після реконструкції вона становитиме – 3200, що уможливить прийом трансконтинентальних повітряних суден типу Боїнг та Айрбас Пропускна здатність терміналу збільшиться до 1200 осіб за годину.

Міжнародний аеропорт «Львів» отримав погодження місця розташування земельних ділянок для продовження злітно — посадкової смуги та будівництва нового аеровокзалу. Таке рішення ухвалили депутати Львівської міської ради.

Згідно з прийнятими ухвалами, аеропорт отримав дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,27 га на вул. Любінській, 168 у постійне користування. Основне призначення – продовження штучної злітно — посадкової смуги у межах контуру реконструкції цивільного аеродрому «Львів» за рахунок земель, що не надані у власність або користування.

Окрім того видано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,9102 га на вул. Любінській, 168 у постійне користування для будівництва пасажирського аеровокзалу (терміналу) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Після затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» у встановленому порядку повинно подати міській раді на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. У разі його схвалення підприємство отримає дозвіл на проектування терміналу, а пізніше дозвіл на початок проектних робіт.

Довідка

На підставі затвердженого проекту реконструкції Львівського аеропорту розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 23.01.09 № 31/0/5 — 09 у постійне користування ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» передано земельну ділянку загальною площею 11.8747 га земель запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району.

28 січня 2009 року Урядовий комітет Кабінету міністрів України схвалив проект реконструкції ДП "Аеропорт Львів" і затвердив суму видатків по цьому проекту —близько 1 млрд грн. Конкурс на вибір інвестора будівництво термінальної частини Мінтранс повинен оголосити на початку квітня. До 10 березня мають бути розроблені тендерні умови.

Нагадаємо, на сьогодні злітна смуга має довжину 2500 м, після реконструкції вона становитиме – 3200, що уможливить прийом трансконтинентальних повітряних суден типу Боїнг та Айрбас Пропускна здатність терміналу збільшиться до 1200 осіб за годину.