Верховний суд України залишив приміщення на вул. Саксаганського, 13 у комунальній власності громади

  • 03.03.2009, 02:00
  • 2825
  • Андрій Яремко
. Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України постановила відмовити військовій частині А 0780 в задоволенні скарги, у якій військова частина просила скасувати судові рішення суддів всіх інстанцій в частині відмови в задоволенні позовних вимог. Нагадаємо, позовні вимоги стосувалися скасування ухвали Львівської міської ради від 1 червня 2006 року №26 «Про питання захисту права власності територіальної громади Львова» та рішення сесії Львівської обласної ради від 4 липня 2006 року №52 «Про віднесення у спільну власність територіальних громад області будинок у Львові по вулиці Саксаганського, 13». Відтак приміщення залишається у власності територіальної громади Львова. Хід справи: Господарський суд Львівської області постановою від 22 грудня 2006 року відмовив у задоволенні позову військовому прокурору Львівського гарнізону. Львівський апеляційний господарський суд постановою від 20 лютого 2007 року рішення суду першої інстанції в частині відмови у задоволенні позовних вимог про скасування рішення сесії Львівської обласної ради від 4 липня 2006 року №52 скасував та прийняв нове, яким позовні вимоги в цій частині задовольнив. В іншій частині рішення суду першої інстанції залишив без змін. Вищий адміністративний суд України ухвалою від 3 жовтня 2007 року касаційну скаргу Військового прокурора Львівського гарнізону залишив без задоволення, а судові рішення – без змін.

. Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України постановила відмовити військовій частині А 0780 в задоволенні скарги, у якій військова частина просила скасувати судові рішення суддів всіх інстанцій в частині відмови в задоволенні позовних вимог.

Нагадаємо, позовні вимоги стосувалися скасування ухвали Львівської міської ради від 1 червня 2006 року №26 «Про питання захисту права власності територіальної громади Львова» та рішення сесії Львівської обласної ради від 4 липня 2006 року №52 «Про віднесення у спільну власність територіальних громад області будинок у Львові по вулиці Саксаганського, 13». Відтак приміщення залишається у власності територіальної громади Львова.

Хід справи:

Господарський суд Львівської області постановою від 22 грудня 2006 року відмовив у задоволенні позову військовому прокурору Львівського гарнізону.

Львівський апеляційний господарський суд постановою від 20 лютого 2007 року рішення суду першої інстанції в частині відмови у задоволенні позовних вимог про скасування рішення сесії Львівської обласної ради від 4 липня 2006 року №52 скасував та прийняв нове, яким позовні вимоги в цій частині задовольнив. В іншій частині рішення суду першої інстанції залишив без змін.

Вищий адміністративний суд України ухвалою від 3 жовтня 2007 року касаційну скаргу Військового прокурора Львівського гарнізону залишив без задоволення, а судові рішення – без змін.