Від продажу землі цього року місто планує отримати більше 90 мільйонів гривень

  • 02.04.2009, 18:55
  • 2135
  • Андрій Яремко
Від продажу землі на аукціонах та під об’єктами нерухомості місто планує отримати більше 90 мільйонів гривень. Якщо порівняти з минулим роком, то ці показники збільшились на 1,8 раза. «Цього року акцент будемо робити на аукціонах, а також на продаж земельних  ділянок під об’єктами нерухомого майна.  Сьогодні уже готово 6 земельних ділянок, які виставлено на аукціон 10 квітня. Це ділянки, які продавались і не продались торік», – повідомив зазначив заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук.

Цього року виставлено нові ділянки під торгово-розважальні комплекси на вул. Кульпарківська, 226г (1) – площа, 3,9771 га, вартість  – 28,46 млн грн та на вул. Кульпарківська, 226г (2) – площа, 2,1500 га, вартість  –  15,38 млн грн. Ці ділянки поетапно будуть виставлені на земельні торги.

Також уже підготовлено 29 земельних ділянок, які потенційно планують викупити орендарі цих ділянок, які мають на них нерухомість.

Для того, щоб зацікавити іноземців ринком землі у Львові, розіслано близько 400 повідомлень до іноземних компаній з відповідною пропозицією.

«Якщо з’являється потенційний покупець, то ми намагаємось допомогти правильно оформити документи. Є багато погрішностей в оформлені документів. Для того, щоб не було підстав визнати незаконних аукціон, ми багато уваги приділяємо цьому питанню. Коли іноземні фірми входять на ринок землі, вони мусять оформитись як резиденти на території, потрібно підготувати відповідні реєстраційні документи, перевести ресурси і лише тоді вони можуть брати участь в торгах», –повідомив заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук