У суботу керівники земляцтв України висаджуватимуть калиновий гай

  • 02.04.2009, 18:55
  • 2793
  • Андрій Яремко
У суботу до Львова  з офіційним візитом приїдуть керівники земляцтв областей України. Серед представників земляцтв - віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, представники органів державної влади. Під час перебування у Львові вони зустрінуться з міським головою,  ознайомляться з підготовкою до ЄВРО – 2012 та історико-культурною спадщиною міста, а також висадять у парку калиновий гай у парку «Знесіння». Урочиста висадка розпочнеться о 12.00 в суботу у парку «Знесіння». Виїзний брифінг для журналістів відбудеться в 11.40 від музею «Арсенал». За принципами добровільності, рівноправності і спільних інтересів, земляцтва України об’єдналися в Раду земляцтв областей України з метою сприяння консолідації українського суспільства, спільної діяльності, співробітництва та взаємодопомоги між громадськими об’єднаннями різних регіонів України. Зараз  Львівське Товариство у Києві головує у Раді, яке організовує офіційних приїзд членів товариства до Львова

Довідка

У 2008 року Рада земляцтв областей України вперше провела презентацію земляцького руху для громадськості м. Києва і за підтримки Президента України  В. А. Ющенко та  Кабінету Міністрів України провела 20 вересня Свято «День земляцтв областей України».
Організовує і забезпечує діяльність Ради  та головує на її засіданнях земляцтво – Координатор, який обирається щоквартально на загальних зборах Ради.. В даний час ця місія доручена Львівському Товариству.