Земельну ділянку на проспекті Чорновола, 45б продали за понад 4 млн грн

  • 02.04.2008, 01:29
  • 3106
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 1 квітня Львівська міська рада з аукціону продала земельну ділянку на пр. Чорновола, 45б за 4 млн. 70 тис. грн. Покупцем стало ЗАТ «Агропромбуд». За словами представника компанії Володимира Поліщука, тут збудують готельно-офісний центр...

Сьогодні, 1 квітня Львівська міська рада з аукціону продала земельну ділянку на пр. Чорновола, 45б за 4 млн. 70 тис. грн. Покупцем стало ЗАТ «Агропромбуд». За словами представника компанії Володимира Поліщука, тут збудують готельно-офісний центр. ЗАТ «Агропромбуд» має досвід будівництва таких комплексів у містах України.

«На цей аукціон було виставлено три земельні ділянки, однак дві заявки надійшли лише на ділянку на пр. Чорновола. Ділянки на вул. Величковського та вул. Демнянській виставимо на наступний аукціон через місяць. Вони призначені для будівництва багатоповерхових житлових будинків. Зараз трохи зміщуються акценти – не всі прямують на ринок житла, є зацікавлення в будівництві готелів та офісів», - сказав заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігор Гуменчук.

Нагадаємо, стартова ціна даної ділянки площею 2 тис. 30 м. кв. становила 1 млн 279 тис. грн.