Міська рада оголошує конкурс на право оренди ділянок

  • 04.04.2008, 13:25
  • 2852
  • Андрій Яремко
Для влаштування літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів на конкурс виставлено 10 місць. Розмістити літні майданчики можна за такими адресами: вул. Любінська (біля кінотеатру «Галичина»), пр...

Для влаштування літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних об’єктів на конкурс виставлено 10 місць. Розмістити літні майданчики можна за такими адресами: вул. Любінська (біля кінотеатру «Галичина»), пр. Червоної Калини (біля кінотеатру ім.. Довженка), пл. Данила Галицького, вул. Вітовського (центральний хід до парку Культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького), пр. Чорновола, 2-4, пл. Митна, пл. Соборна, вул. Городоцька (біля цирку). Ще два майданчики розмістять на вул. Коперніка - вул. Стефаника.

Як повідомили у департаменті економічної політики, конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі, який відбудеться 21 квітня, відбиратимуть учасників, проекти літних майданчиків яких відповідатимуть встановленим вимогам. На другому етапі, 24 квітня, пройде аукціон з визначення орендаря.

До проекту літнього майданчика є ряд вимог: до конструкції, до матеріалів, до озеленення, до освітлення, до санітарії.

Початкова ціна вартості права оренди конструктивних елементів благоустрою в зоні ЮНЕСКО – 5 тис. грн., в і сторичному ареалі - 3 тис. грн., у нових районах міста – 2 тис. грн.

Прийом документів на участь у конкурсі проводиться до 18 квітня за адресою пл. Ринок, 1, кім. 435. За додатковою інформацією звертатися за тел. 254-60-57.