У Львові обговорюють Стратегію міста

  • 21.09.2011, 19:32
  • 1926
Сьогодні у Львівській міській раді відбувся круглий стіл для громадських організацій, присвячений обговоренню проекту «Комплексної стратегії розвитку Львова»на 2015 та 2025 роки, яку розробив Інститут міста.

Документ стратегії включає детальний розгляд попередніх стратегічних документів, аналіз поточної соціально-економічної ситуації, дослідження стратегій розвитку європейських міст, а також першу редакцію формулювання місії, візії та пріоритетів розвитку міста.

Громадськість активно взяла участь в обговорені стратегії, а також висловила своє бачення в цьому питані.

Маємо більш ніж 10 років розробки стратегій. Надіюсь, що громада прийме рішення та висловить у Комплексній стратегії розвитку свою волю

доцент, Національний університет «Львівська політехніка»

Олег Карий.

Окрім розробки Стратегії, громадські організації висловили бажання активного моніторингу за її впровадженням.

Надзвичайно важливим є чіткий механізм громадського моніторингу Стратегіїзадля забезпечення прозорості та чіткості її виконання

представник ГО «Мозаїка» Олесь Потятиник.

Текст проекту Комплексної стратегії розвитку доступний за наступною адресою: http://city-institute.org/images/stories/files/strategy_last.pdf.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 23 вересня, об 11.00 годині у малій сесійній залі Львівської міської ради (площа Ринок, 1, каб. 230) відбудеться ще одне обговорення Стретегії, на яку запрошують представників вищих навчальних закладів та наукових установ.

Ми розраховуємо на активну участь усіх зацікавлених сторін, тому що тільки разом ми зможемо розробити стратегію, яка буде відображати думку громади щодо пріоритетів розвитку міста

в. о. голови правління Інституту міста

Олександр Кобзарев.

Програма зустрічі:

10.45 – Реєстрація учасників.

11.00-13.00 – Презентація та обговорення Комплексної стратегії розвитку Львова.

Просимо підтвердити свою участь до 16.00 год. 22 вересня, надіславши лист на електронну скриньку: info@city-institute.org.