Для продовження злітно-посадкової смуги Міжнародному аеропорту «Львів» виділено понад 2 га землі

  • 29.12.2011, 21:04
  • 1525
Сьогодні на сесії Львівської міської ради затверджено проект землеустрою для ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» щодо відведення та надання земельної ділянки на вул. Любінській, 168 у постійне користування. Земельна ділянка охоплює 2,4613 га та використовуватиметься для будівництва продовження злітно-посадкової смуги.

Нагадаємо, розвиток аеропорту здійснюється відповідно до Концепції архітектурно-планувальної організації території аеропорту. Відповідно до Концепції розвитку території аеропорту здійснюватиметься у два етапи:

    на період до 2012 р. – пов’язаний з підготовкою м. Львова до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО-2012»; на період до 2020 р. - для подальшого розвитку та впорядкування території аеропорту, приведення її до міжнародних вимог обслуговування пасажирів, безпеки польотів

Довідка

Концепція архітектурно-планувальної організації території аеропорту – детальний план території, відповідно до якого здійснюється комплексна забудова території аеропорту. Концепцією охоплена територія площею 497 га, що включає аеропорт та прилеглі до нього території.

1-й етап реконструкції та розвитку аеропорту та прилеглої території передбачає:

    реконструкцію з видовженням злітної смуги аеродрому; будівництво пасажирського терміналу на 2000 пасажирів; будівництво автовокзалу на 300 пасажирів; будівництво антитерористичного центру на 3 тис. кв. м заг. площі; будівництво під’їзних шляхів та автостоянок; реконструкцію та благоустрій привокзальної площі.

Територія реконструкції аеропорту тісно пов’язана з будівництвом важливого міського об’єкта - вулиці Ряшівської - проектованої - магістралі загальноміського значення, яка з’єднує дві магістралі загальноміського значення радіального напрямку: вул. Городоцьку та вул. Кульпарківську, що мають виходи на зовнішні напрямки - захід та південь відповідно.

Планувальна структура та функціональне призначення даного району закладені у затвердженому у 2010 р. генеральному плані розвитку м. Львова, основним планувальним та функціональним елементом якого є ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» (228 га).

Детальніше про Концепцію архітектурно-планувальної організації території аеропорту за адресою: http://www.city-adm.lviv.ua/adm/management/management-architecture/detalni-plani-teritorij