Оновлений сквер – як подарунок Львову до єврочемпіонату

  • 06.06.2012, 20:26
  • 1117
  • Андрій Яремко
У Львові розвивається соціально відповідальний бізнес.Сьогодні у Львові  урочисто відкрили сквер біля костелу Св. Ольги та Єлизавети, до упорядкування якого долучився «Дельта Банк». Такий подарунок банк підготував Львову до ЄВРО-2012 в рамках акції «Україні від «Дельта Банку».

Реконструкція скверу біля костелу Св. Ольги та Єлизавети впродовж місяця відбувалася за підтримки Львівського відділення «Дельта Банку». «Дельта Банк» проводить соціальну акцію «Україні від «Дельта Банку» вже три роки. Акція проходить в 4-х містах України, де відбудуться матчі ЄВРО-2012: у Львові, Харкові, Донецьку і Києві.

«Я би хотів привітати львів’ян із святом – уже до неділі ми будемо мати перший футбольний матч у Львові. ЄВРО – це визначна подія і для Львова, і для України.

Реконструкція скверу – це не є одноразова акція. Це системний підхід банку, який виділяє кошти на такі соціальні проекти. Одне із гасел банку – «Зробимо міста, в яких проживаємо, кращими». Цього року було прийнято рішення сконцентрувати кошти у найбільш масштабних містах – містах проведення ЄВРО. Я би хотів закликати інших підприємців приєднатись до таких заходів, адже вони несуть певною мірою і рекламну підтримку. Мешканці міст достатньо позитивно реагують на такі речі. Я сподіваюся, що ми будемо підтримувати цей парк в такому стані. І якщо такі речі робитимуться кожним, то місто в цілому буде виглядати на дуже хорошому і достойному рівні»,- зазначив керівник Львівського регіонально управління «Дельта Банку» Владислав Калинець.

Під час ремонтних робіт у сквері повністю облаштовані алеї (асфальтне покриття замінене на бруківочне) та встановлено світильники, підведена електроенергія, проведена реконструкція газонів, висаджена трава і клумби, облаштовані лавки, сформовані дерева.

Кожен підприємець і мешканець має розуміти, що це є їхнє місто. І їх обов’язок – дбати про місто Львів і робити свій посильний вклад в розвиток інфраструктури міста. Ми налаштовуємо мешканців і підприємців на таку співпрацю. Якщо два роки тому ми просили підприємців, аби вони взяли участь у тому чи іншому проекті, то вже зараз є явний приклад «Дельта Банку», коли вони приходять і самі пропонують кошти для реалізації.

Люди, які тут відпочивають, отримують масу задоволення від того, що зроблений ще один об’єкт у Львові. Основне наше з мешканцями і підприємцями завдання – дарувати людям радість. І сьогодні трішки радості ми подарували мешканцям Львова

голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк

Нагадаємо, підприємці Львова долучаються до облаштування фасадів, площ, тротуарів тощо.

Детальніше про відкриття скверу біля костелу Св. Ольги та Єлизавети: http://www.city-adm.lviv.ua/news/euro-2012/19334-miskij-golova-lvova-pid-chas-vidkritta-media-centru-lviv-2012-nash-media-centr-ce-informacijne-vikno-cherez-jake-mozhna-krashhe-pobachiti-lviv.

Фоторепортаж