У Львові до Євро 2012 банк реконструював сквер

  • 06.06.2012, 16:53
  • 1077
  • Андрій Яремко
У Львові розвивається соціально відповідальний бізнес. Сьогодні у Львові  урочисте відкриття скверу біля костелу Св. Ольги та Єлизавети, до упорядкування якого долучився «Дельта Банк». Такий подарунок банк підготував Львову до ЄВРО-2012 в рамках акції «Україні від «Дельта Банку».

Усі пригадують, як виглядала 20 років тому ця територія. Відновив свою діяльність храм і з Божою ласкою ми крок за кроком наближаємось до порядку. Сьогодні оновлений сквер заново відкривається для львів’ян. Дякую «Дельта Банку» за кошти, які були витрачені на ці роботи. Це хороший приклад для наслідування, бо ще один сквер міста Львова став милим. Усі мають розуміти, що Львів не стане кращим, якщо ми будемо стояти з боку

міський голова Львова Андрій Садовий.

Реконструкція скверу біля костелу Св. Ольги та Єлизавети впродовж місяця відбувалася за підтримки Львівського відділення «Дельта Банку». Під час ремонтних робіт облаштовано бруківкою алеї, здійснено благоустрій зеленої зони, а також встановлено ліхтарі. Як розповідають підприємці, оновлений парк – подарунок місту до проведення ЄВРО-2012.

До цього скверика ніколи не доходили руки. Приємно, коли відгукуються добрі люди. «Дельта Банк» потратив чималі кошти, щоб забрукувати цю територію, висадити квіти, а також згодом доглядати сквер.

Спільна праця всієї громади дає конкретний результат. Загалом підприємці у Львові у різній мірі долучаються до благоустрою міста. Якщо ми хочемо жити у красивому місті, то цю красу кожен має робити сам

додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час урочистого відкриття скверу відбудуться розважальні виступи дитячих  вокальних та танцювальних колективів, духового оркестру, клоунів-аніматорів. Також організовано футбольний міні-матч між представниками львівського шоу-бізнесу і переможцями вікторини, яка раніше проводилася в ефірі радіо «Галичина ФМ» серед знавців українського футболу. На завершення урочистого відкриття для гостей свята і журналістів організовано святковий фуршет.

Нагадаємо, проект реконструкції парку проходив в рамках акції «Україні від «Дельта Банку» як подарунок Львову до ЄВРО-2012.

Довідка

Замовник робіт щодо реконструкції скверу біля костелу Св. Ольги та Єлизавети (пл. Кропивницького) є «Дельта-Банк». Підрядна організація на виконання робіт – ПП «Компанія СТК-Сервіс».

Загальна вартість робіт по благоустрою скверу становить 500 тис. грн., з яких дольова участь «Дельта-Банку» - 350 тис. грн., решта – кошти Галицької районної адміністрації та підприємців району.

Основні види робіт:

- заміна асфальтованих доріжок – 1360 кв. м;

- влаштування газонів з посівом трави – 790 кв. м;

- посадка квітників – 270 кв. м;

- влаштування зовнішнього освітлення – 5 світильників;

- інші роботи: корчування пнів, підрізка крон дерев, вирізка сухих гілок та ін.

Додаткова інформація: Ірина Павлюк (адміністратор проекту), 097-289-87-89, pavlukira@gmail.com.