Під час ЄВРО 2012 туристи отримали 200 тис роздаткових матеріалів

  • 06.07.2012, 17:00
  • 1076
Львів – місто з багатою історією та насиченим сучасним життям. Відтак, до чемпіонату Європи з футболу для гостей з України та світу було надруковано велику кількість туристичних карт та ілюстрованих довідників.

Усе про культурне життя міста, об’єкти ЄВРО 2012, транспортну схему, необхідні інформаційні довідники для фанів гості Львова мали у вигляді карт, путівників (fun-guides), календарів подій. Їх було надруковано різними мовами: українською, англійською, польською, німецькою та португальською.

Отримати матеріали можна було у Туристично-інформаційних центрах, від волонтерів Приймаючого міста та на стійках у різних закладах. Зокрема, ТІЦи роздали понад 13 тис. путівників, карт та довідкових календарів подій, як в центрі, аеропорту і на вокзалі, так і надавши їх фан-посольствам та організаціям. Окрім того, у ТІЦах під час чемпіонату роздали 1250 інформаційних довідників «Вітаємо у Львові». Такі матеріали гості міста отримували ще до ЄВРО 2012.

Туристичні карти містили повну транспорту схему та розміщення усі об’єктів ЄВРО 2012 у Львові. Інформаційний блок «події» презентував розклад усіх заходів у місті та програму роботи офіційної фан-зони. Путівники дозволяли кожному вболівальнику зорієнтуватися та комфортно відпочити у Львові.

Усього ЛКП «Агенція з підготовки Львова до ЄВРО-2012» надрукувала 200 тис. роздаткових матеріалів.