Про Львів – на туристичних порталах

  • 27.06.2012, 16:28
  • 1078
  • прес-служба
Про Львів – різними мовами та доступно. Інформація про Львів є доступною для туристів в Інтернеті. Також щономера виходять статті про Львів у бортових журналах провідних авіаліній.

Відтак, управління туризму департаменту «ЄВРО 2012» розмістило інформацію про Львів на українській, російській, англійській мовах на багатьох туристичних сайтах України, Росії, Білорусії, Польщі та Німеччини.

«Дуже важливим є доступність для вболівальників якісної та достовірної інформації про Львів, як на території України, так і за її межами. Надзвичайно дієвим інструментом просування інформації є мережа Інтернет. Саме такий шлях просування інформації є пріоритетним»

кажуть  в управлінні туризму.

Також інформація про цікаві поточні події в місті, які можуть привернути увагу туристів анонсуються в бортовому журналі авіаліній «Аеросвіт», «Австрійські авіалінії», а також у бортовому журналі компанії транспортних перевезень по Україні та за кордоном «Гюнсел».

«В 2012 році плануємо розширити інтернет-географію Львова та забезпечити присутність Львова на сайтах Данії, Португалії, Німеччини»

кажуть в управлінні туризму Львівської міської ради.

Ви можете знайти інформацію про Львів на сайтах: українські: miok.lviv.ua, ukrainecityguide.com, www.travelsmart.com.ua, www.inlviv.info, igoto.ua, російські: www.gooddays.ru, www.travel.ru, німецькі: www.traveltoeast.com, білоруські: gandliar.com.