Цього року у Франківському районі будуть ремонтувати чимало доріг

  • 26.06.2012, 15:46
  • 1186
  • прес-служба
У Львові ремонтують дороги, де замовниками робіт виступають районні адміністрації. Зокрема, тривають роботи на вул. Залізняка.

«Ці роботи ми розпочали на початку червня. На сьогоднішній день тут виконано понад 30% робіт. Генпідрядником в цій роботі є ЛКП «ШРП Франківського району». Також на підряді в них  працює ШРП Галицького району, «Львівводоканал», тобто всі комунальні підприємства міста. Йде заміна приєднань будинків каналізації, заміна приєднань будинків водопроводу, заміна водопроводу. Всі ринви, дощову каналізацію ми підключаємо також до колектора. Буде прокладено 18 футлярів електромереж для переходу вулиці. Також є перекладений футляр переходу вул. Гіпсової для «Львівводоканалу», для подальшої заміни каналізації. Працюють газові служби. Це поточний ремонт, але його можна прирівняти до капітального. Ремонт триває на відтинку від Антоновича до Коновальця. Думаю, 50 років цю вулицю вже ніхто ремонтувати не буде.

Це є вулиця, яка з’єднує Городоцьку, Смаль-Стоцького, Героїв УПА, Антоновича і виїзд на Коновальця. Це відтинок, який з’єднує між собою 4 дороги. Ця вулиця була майже не в проїзному стані. Йде серйозне розвантаження транспорту.

Цього року ми зробили багато вулиць підтримуючого, поточного ремонту: Антоновича, Героїв УПА, Тролейбусна, Рубчака, відтинок дороги на Науковій між Тролейбусною і Стрийською. Ми зробили проїзд Лазаренка від вул. Стрийської до Лазаренка, 48а. Зроблений більш глобальний ремонт міжквартального проїзду вул. Наукова, 52-82. Там також люди роками писали скарги. В подальшому плануємо зробити міжбудинкову дорогу В. Великого, 39-47. Є наміри зробити відтинок вул. Коновальця від Мельника до Київської, з розширенням її до 1 м. Тобто, зараз двосторонній рух унеможливлює знак. Але, як показує досвід, там потрібен двосторонній рух.

Поточний ремонт вул. Коновальця і вул. Залізняка – це 3,5 млн»

голова Франківської районної адміністрації Руслан Кандибор.