А.Садовий про ремонт вул. Залізняка: «Мешканці цього району матимуть більше комфорту»

  • 26.06.2012, 14:27
  • 1206
  • прес-служба
У Львові ремонтують дороги, де замовниками робіт виступають районні адміністрації. Зокрема, тривають роботи на вул. Залізняка. Як зазначив під час виїзду на об’єкт сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, ремонт дороги планують закінчити до серпня.

«ШРП Франківського району почало роботи на вул. Залізняка. Повністю міняють мережі, повністю перебрукуємо цю вулицю. Мешканці цього району будуть мати більше комфорту. Вартість робіт – 800 тис грн. Плануємо до серпня ці роботи закінчити. Роботи робить наше комунальне підприємство. Хлопці працювали на субпідрядах, є відповідна техніка, матеріали.

До речі, на вул. Залізняка також буде велодоріжка»

— Андрій Садовий, міський голова Львова

Ремонт вул. Залізняка передбачено на ділянці від вул. Коновальця до вул. Антоновича.

Виконано понад 30% загальних робіт. ЛМКП «Львівводоканал» виконав понад 80% робіт із заміни мереж. Також покладено 15 футлярів для електромереж та встановлено бордюри.

Працює 20 осіб. Замовником робіт є Франківська районна адміністрація; виконує роботи ЛКП «ШРП Франківського району». Кошторис ремонту складає 800 тис. грн.

Ремонт передбачає перемощення колотого каменю із влаштуванням бетонної подушки – 1420 м.кв., мощення тротуарною плиткою – 2500 м.кв. (з обох сторін). Також передбачено заміну випусків водопостачання та каналізації, влаштування футлярів електромереж.

Довжина ділянки ремонту – 220м.

Вже цього року у Франківському районі зробили ремонт міжбудинкових проїздів – вул. Наукова, 44, 52, 82 (80 м асфальту), вул. Лазаренка, 1-48а, у планах – вул. В.Великого, 39-47, вул. Кульпарківська, 143. Кошторис – більше 700 тис грн.

У Залізничному районі цього тижня ремонтуватимуть вул. Широку. Повністю заасфальтують ділянку від церкви до ринку, загальною довжиною 3368 м. Як повідомив Микола Захарків, начальник відділу комунального господарства Залізничного району, ремонтні роботи виконуватимуть працівники фірми «Онур».

Триває також ремонт вул. Архипенка на ділянці від вул. Ш. Руставелі до вул. Самійленка, де «Львівгаз» проводить заміну аварійного газопроводу.

Масштабніші ремонти доріг планують на другу половину липня після проведення тендерів.

Так, у Сихівському районі в липні відремонтують вул. Навроцького та Пимоненка. Повністю відновлять 600 м покриття на вул. Жовківській у Шевченківському районі. Також тут планують ремонт пішохідних доріжок на вул. Татарбунарській, Грінченка, 8 та Шевченка, 346.

У Галицькому районі міста замінять асфальтне покриття на бруківку на вул. Ляйнберга.  Цього літа також відремонтують дороги на вул. Коперника і Тарнавського.

Фото: Віталій Тукало