Дороги у Львові продовжують ремонтувати і після ЄВРО 2012

  • 25.06.2012, 10:07
  • 933
  • прес-служба
У Львові ремонтують дороги, де замовниками робіт виступають районні адміністрації. У Франківському районі триває ремонт вул. Залізняка.

У Залізничному районі наступного тижня ремонтуватимуть вул. Широку. Повністю заасфальтують ділянку від церкви до ринку, загальною довжиною 3368 м. Як повідомив Микола Захарків, начальник відділу комунального господарства Залізничного району, ремонтні роботи виконуватимуть працівники фірми «Онур».

Триває також ремонт вул. Архипенка на ділянці від вул. Ш. Руставелі до вул. Самійленка, де «Львівгаз» проводить заміну аварійного газопроводу. «Через кілька днів закінчиться робота над газопроводом, тож можна буде встановлювати дорожнє покриття», - розповів Юрій Равлик, в.о. начальника відділу комунального господарства Личаківського району.

Масштабніші ремонти доріг планують на другу половину липня після проведення тендерів.

Так, у Сихівському районі в липні відремонтують вул. Навроцького та Пимоненка. Повністю відновлять 600 м покриття на вул. Жовківській у Шевченківському районі. Також тут планують ремонт пішохідних доріжок на вул. Татарбунарській, Грінченка, 8 та Шевченка, 346.

У Галицькому районі міста замінять асфальтне покриття на бруківку на вул. Ляйнберга.  Цього літа також відремонтують дороги на вул. Коперника і Тарнавського.