На міжнародний форум електронного урядування до Львова прибудуть іноземні експерти

  • 25.10.2012, 19:25
  • 1160
Львів – прогресивне місто. Відтак, 15 листопада у Львові стартує другий міжнародний форум «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців».

Участь у форумі візьмуть представники усіх міст обласного значення, уже підтверджено участь трьох іноземних експертів: один з Естонії та два представники міської ради Любліна. Також будуть учасники з Національної академії державного управління при Президентові України, міжнародних організацій в Україні, таких як проект ПРООН «Муніципальна програма врядування і сталого розвитку» та ін. Очікується участь приблизно 80 осіб.

управлінні внутрішньої політики Львівської міської ради

Електронне урядування – один з найдієвіших шляхів зростання відкритості влади та підвищення її ефективності. Учасники форуму обговорять кращі практики міст України, де започатковане електронне урядування, та основні проблеми, з якими вони стикаються, а також обміняються досвідом та кращими практиками впровадження елементів е-урядування в органах місцевої та державної влади. Форум відбуватиметься у приміщенні Львівської міської ради.

Місцева влада повинна реагувати на вимоги сьогодення. Інтернет дозволяє вирішувати багато справ, не виходячи з дому. Е-урядування дозволить у режимі он-лайн записатися на прийом до посадовця, зробити звернення, оплатити комунальні послуги тощо.

організатори форуму «Електронне урядування – відкрита влада для мешканців»

Організаторами форуму «Електронне врядування – відкрита влада для мешканців» є Львівська міська рада та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Детальнішу інформацію про цьогорічний форум електронного урядування можна отримати за тел. (032) 297-58-09 або через запит на e-mail: e-gov@city-adm.lviv.ua.

Довідка

Перший форум електронного урядування у Львові відбувся 18-19 травня 2010 року. Учасниками конференції були представники міських рад 35 міст України, представники ІТ-компаній, які спеціалізуються на розробці програмних продуктів, міжнародні та українські експерти. На форумі були презентовані кращі практики впровадження та напрацювання у сфері е-врядування як в Україні, так і за кордоном.