«Цей конференц-центр дасть можливість створити близько 3000 нових робочих місць», - Ліна Остапчук

  • 26.02.2015, 18:42
  • 1222
  • Ярослав Альохін
Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради було погоджено резервування ділянок, що проходять по вулиці Стрийській – кільцева дорога для будівництва багатофункційного комплексу, а саме конференц-центру та виставкового залу, як зазначають в департаменті розвитку, відсутність нового сучасного конференц-центру є одним із ключових недоліків міста у його конкурентоспроможності у сегменті ділової гостинності.

На даний час Львів має можливість приймати малі (менше 249 учасників) та середні (250 – 499 учасників) конференції. До цього часу у місті немає відповідно обладнаних приміщень та інфраструктури для проведення великих міжнародних конференцій (більше 1000 учасників) на належному рівні. Відсутність нового сучасного конференц-центру є одним із ключових недоліків міста у його  конкурентоспроможності  у сегменті ділової гостинності. Запланований термін будівництва – 18 місяців. Даний конференц-центр дасть можливість створити близько 3000 нових робочих місць.

Ліна Остапчук, директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» департаменту розвитку ЛМР

Цього року ми плануємо розробку техніко-економічного обгрунтування, а опісля цього будемо шукати інвестора для даного проекту.

Ліна Остапчук

Планується, що конференц-центр, окрім численних національних конференцій, зможе приймати орієнтовно 35 міжнародних конференцій в рік. Що дасть майже 27 тисяч додаткових ділових туристів щорічно.