Львівський ресторан отримав міжнародну премію за найкращий дизайн

  • 01.11.2016, 11:20
  • 24539
  • Прес-служба ЛМР
27 жовтня у Лондоні на міжнародному архітектурному конкурсі International Property Awards засновник мережі «Піца Челентано» Марк Зархін і засновник дизайнерського бюро ARS-IDEA Interior and Architectural Design Studio Арсен Костишин отримали нагороду за найкращий дизайн ресторану.

Переможцем цієї премії став ресторан Celentano Ristorante, що знаходиться у Львові на перетині  вулиць Шухевича та Франка. Ресторанна мережа «Піца Челентано», яка є найбільшою в Україні та працює вже 18 років, зараз проводить ребрендинг, внаслідок чого переробляє заклади старого формату та відкриває заклади нового формату. Зараз їх вже 9, враховуючи заклад, що відкрився 28 жовтня у новому ТРЦ Victoria Gardens. Заклади Сelentano Ristorante  є у Львові, Києві, Рівному та Кривому Розі. Їхній формат характерний своїм яскравим еклектичним дизайном, наявністю сучасної дитячої кімнати, тонкою піцою з італійського тіста, шоу піца-фрістайлу у виконанні піцайола та італійськими стравами, які кардинально відрізняються від меню закладів старого формату.

«Найголовніше у ресторанному бізнесі – це 100% задоволення гостя від візиту у ваш заклад. Тому ми активно працюємо над створенням нових форматів, які вже зовсім скоро приємно здивують наших відвідувачів», – повідомляє директор з маркетингу мережі Роман Дзиговський.

Довідка

International Property Awards – одна з найбільш престижних і визнаних міжнародних премій в сфері нерухомості. Цього року захід відзначає своє 25-ти річчя. В рамках премії існує кілька номінацій: «Архітектура», «Інтер'єр», «Девелопмент» і «Компанія у сфері нерухомості».