У Львові створять масштабний інноваційний парк LvivTech.City

  • 17.05.2017, 15:23
  • 1788
  • Прес-служба ЛМР
На ділянці між вулицями Сахарова та Стрийською збудують інноваційний парк LvivTech.City. У парку діятимуть компанії з напрямків ІТ, енергозбереження та біотехнологій. Загальна площа офісної частини парку складатиме понад 40 тисяч м². У парку буде облаштовано всю необхідну інфраструктуру, паркінги, зелену зону, а також території для відпочинку.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

Проект передбачає спорудження комплексної інфраструктури за принципом «Живи — працюй — навчайся — відпочивай»: ділової (офіси класу А, конференц-центри), технологічної (комунікації) та соціальної (заклади освіти та відпочинку, медичні центри, житло, магазини тощо).

«Ключова річ, за яку сьогодні всі змагаються, – талановиті люди, що вміють об’єднуватися і створювати продукти доданої вартості. Цей проект дозволить створити замкнутий цикл та доповнити екосистему міста Львова. Адже у місті навчається багато студентів, за різними розрахунками, 120-130 тисяч – це величезний драйв і ресурс. Розуміємо, що завдяки ним можемо вигравати конкуренцію з великими європейськими містами. Цим проектом можемо також доповнити елементні інфраструктурні речі у Львові», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Ініціатори наголошують - інноваційний парк забезпечить комфортні умови для роботи та зростання бізнесу у сфері високих технологій, а також підсилить потенціал Львова як міста, що робить ставку на розвиток ІТ.

«Я дуже задоволений підходом, що показала компанія в процесі проектування. Розпочалась тенденція, що люди проводять дозвілля, працюють і живуть в якомусь одному окресленому колі. Цей комплекс мав би мати і житло, і дозвілля, і роботу. Поруч парк, що додає вартості середовищу, громадський транспорт, транзитна зона – вважаю, що для успіху життєдіяльності цього комплексу є всі умови», - розповів про враження від роботи над проектом головний архітектор Львова, начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський.

Реалізацією проекту опікуватимуться ТОВ «Львів СтандартБуд» і девелоперська компанія UDP. Заплановане завершення першої черги будівництва LvivTech.City — друге півріччя 2018 року. Нижче можна переглянути презентацію інноваційного парку LvivTech.City.