Розпочався новий сезон проекту IT Future: Львівський ІТ Кластер продовжує зустрічі зі старшокласниками Львова

З початком нового навчального року Львівський ІТ Кластер продовжує зустрічі зі старшокласниками Львова у межах проекту IT Futurе, аби популяризувати ІТ сферу та ІТ професії серед майбутніх студентів.

Освітні менеджери Кластеру розпочинають новий сезон зустрічей зі старшокласниками. До кінця осені планують відвідати з презентаціями 42 школи Львова. Учням розповідають про перспективи ІТ професій та ріст ІТ індустрії у Львові та Україні. Також розповідають про нові інноваційні навчальні програми Львівського Кластеру, які стартували у Львівській Політехніці та ЛНУ ім.І.Франка, завдяки співпраці з ІТ компаніями та академіками. Під час зустрічей школярів також ознайомлюють з трендовими напрямками в ІТ, такими як Artificial Intelligence, Internet of Things та Data Science.

Проект IT Future відвідує школи, учні яких набирають найвищі бали ЗНО з математики. Серед шкіл, які найближчим часом відвідає Кластер – НВК “Школа-гімназія “Сихівська”, якій до речі, Кластер нещодавно подарував комп’ютерне обладнання для навчального класу; Середня загальноосвітня школа №90; НВ ім.В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови “спеціалізована школа І ступеня-гімназія”; ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного та “НВК ”Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей”.

Нагадаємо, навесні Кластер вже відвідав 30 шкіл Львівської області та 8 шкіл Львова у межах проекту.

Детальніше про проект – за посиланням.