«Наша ІТ Arena росте з кожним роком і я бажаю вам натхнення і драйву від емоцій та конференції», - Т.Кицмей

Сьогодні відбулось офіційне відкриття найбільшої конференції у східній Європі, на якому використали новітні технології: розпочав конференцію цифровий голос, який і запрошував учасників – організаторів та партнерів IT Arena, аби відкрити конференцію. Міський голова Львова відвідав IT Arena, оглянув пропозиції провідних ІТ компаній.

«Я дуже гордий, що Львів сьогодні є ІТ центром східної Європи. Я радий бачити вас усіх у нашому місті. Інформаційні технології змінюють наше життя всюди. У багатьох випадках машини і роботи є кращі від нас і вони готові виконувати роботу. Одним з їх завдань є те, щоб людство було кращим. Щоб люди були креативними і створювали нове майбутнє. Сьогодні на IT Arena є багато людей для створення цього майбутнього. Насолоджуйтесь тут цими трьома днями конференції», - зазначив організатор IT Arena Степан Веселовський.

«Я дуже радий бачити вас усіх, а особливо моялоде й повне енергії покоління. Ми живемо емоціями, вони надихають нас на нові досягнення. Емоції роблять нас креативними, вони дають нам сенс життя. Сьогодні ми повинні йти на IT Arena у Львові за цими емоціями. Тут ми можемо отримати абсолютно новий досвід: нові ідеї, інновації, інвестиції, нові бізнес-рішення. Сьогодні ми бачимо великих людей у сфері ІТ індустрії у світі, в Україні і, зокрема, у Львові. Наша ІТ Arena росте з кожним роком і я бажаю вам натхнення і драйву від емоцій та конференції», - зазначив співзасновник компанії SoftServe Тарас Кицмей.

Нагадаємо, З 29 вересня до 1 жовтня ІТ Аrena збирає на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями.

Два перші дні пройдуть з доповідями іноземних спікерів на стадіоні «Арена Львів». Третій день конференції пройде у форматі мітапів, тематичних воркшопів, які відбудуться в закладах центральної частини міста.

Сьогоднішній день конференції триває у форматі доповідей спікерів паралельно на трьох різних стрімах – business, product, technology у різних залах для доповідей.

відео Андрій Андрух