Тисяча євро за ідею: завтра у Львові Форум е-врядування 451Е проведе студентський ідеатон

Уже завтра, 6 жовтня, о 14.00 год на заводі «РЕМА» стартує 48-годинний студентський ідеатон у межах Форуму електронного врядування 451Е. Найвдаліший проект буде представлено 20-21 жовтня на Форумі е-врядування 451 у Львові, а переможці отримають 1000 євро винагороди.

Ідеатон — це захід для опрацювання вдалих ідей, які вирішують конкретні проблеми міста. Львівський ідеатон проведуть з попередньо відібраними командами в форматі інтенсивів із експертами (від посадовців, юристів до дизайнерів та ІТ-шників). За допомогою таких менторів кожна команда зможе повністю розробити свій проект вирішення соціально-важливої проблеми міста. На все – 48 годин інтенсивної роботи.

Найвдаліший проект буде представлено 20-21 жовтня на Форумі е-врядування 451Е у Львові, а переможці отримають 1000 євро винагороди. Опісля проект буде доопрацьовано та реалізовано Львівською міською радою.

«Такий формат суцільної 48-годинної роботи є новим для Львова, адже студенти будуть шукати ІТ-рішення не ІТ-проблем. Управління ІТ Львова сьогодні відкрите до свіжих та інноваційних рішень від молоді, тому й запрошуємо до участі креативних», - зазначили організатори заходу.

Ідеатон проводиться за підтримки Посольства Нідерландів та ІТ-компанії «Levi 9». За додатковою інформацією звертайтесь за номером 0322546067, а також пишіть на електронну пошту 451e.lviv@gmail.com або на FB-сторінку Форум 451.