Львівська ІТ компанія отримала відзнаку від Британської асоціації Global Sourcing Association

  • 26.10.2017, 10:28
  • 2395
  • Романа Куць
Британська асоціація Global Sourcing Association (GSA) назвала Україну найкращою країною 2017 року з надання послуг аутсорсингу. Заявку на номінацію України в цій категорії подала львівська компанія N-iX. Вручення відзнаки відбулося 19 жовтня в Лондоні. Конкурентом України у фіналі цього року була Білорусія. У 2016 країною року з надання послуг з аутсорсингу названо Єгипет, а у 2015 - Болгарію.

«Нам дуже приємно, що саме львівська компанія отримала нагороду від Британської асоціації Global Sourcing Association. Львівська компанія N-iX заснована у 2002 році, станом на сьогодні вона налічує 700 спеціалістів. Ця компанія є одним із засновників Lviv IT Cluster», - зазначила начальник управління ІТ Марта Романяк.

«Одне із наших завдань - розкрити потенціал України як країни з інженерним та інноваційним потенціалом. Ми розуміли, що в України є все, аби перемогти в цій номінації: велика кількість висококваліфікованих розробників, конкурентні ціни, ІТ інфраструктура, яка швидко розвивається. Ця нагорода - наш скромний внесок у зміцнення ІТ-бренду України у світі», - розповідає Андрій Павлів - СЕО та співзасновник N-iX, голова наглядової ради Lviv IT Cluster.

Чотирнадцять років поспіль асоціація  GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють найкращі практики в сфері аутсорсингу. Компанія N-iX, яка подала заявку від України, боролась за перемогу в фіналі в п’яти номінаціях:

  • Країна року з надання послуг з аутсорсингу
  • Міжнародний аутсорсинговий котракт року
  • Телекомунікаційний проект року
  • Проект року з цифрової трансформації
  • ІТ аутсорсинг проект року

В останній номінації - ІТ аутсорсинг проект року - за перемогу, окрім N-iX, боролись ще дві українські компанії - Ciklum та Intellias.

Промоція та зміцнення ІТ бренду України в світі потребує консолідованої праці. На цьому наголошували керівники провідних ІТ-компаній в Україні під час цьогорічної найбільшої технологічної конференції Східної Європи “ІТ Арена”.  За їхніми словами, провідні ІТ-компанії в країні повинні об'єднати свої зусилля та сформувати потужний і привабливий бренд України, надавши їй єдиний голос і представивши країну на світових технічних та ділових заходах.

Згідно з дослідженнями PwC ІТ-індустрія України займає третє місце за вкладом в ВВП країни, і становить $2,5 млрд. експорту. Очікується, що до 2020 він досягне 10 млрд. доларів з 5,7% внеском у ВВП.  За минулий рік вищі навчальні заклади та освітні курси випустили біля 30 тисяч нових ІТ-спеціалістів, які поповнили ряди 100 тисяч розробників, які вже працюють в галузі. Упродовж останніх шести років Україна є топ-30  країн- партнерів з ауторсингу в рейтингах, які складає провідна дослідницька та консалтингова компанія Gartner.

Довідка

GSA - Світова асоціація аутсорсингу (Global Outsourcing Association).  Завданням Асоціації є постійний розвиток та поширення стандартів з метою покращення переваг та репутації, а відтак і розміру світової індустрії аутсорсингу. GSA поширює кращі практики, тренди та зв'язки в усьому світі задля об'єднання світової спільноти.

N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує понад 700 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи.