Євро 2012 у Львові буде!

Стадіон до ЄВРО 2012 будують згідно з графіками. Вже до кінця року має бути завершено 60% усіх робіт. Разом з підготовкою міста до ЄВРО 2012 у Львові почали відновлювати традиційні раніше змагання з футболу серед дітей, та активно розвивати молодіжний волонтерський рух. За даними Міністерства Освіти, під час Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році у Львові працюватимуть понад 6000 волонтерів.

Також представники УЄФА по роботі з приймаючими містами схвально відзначили Львів, як найактивніше місто в організації промоції міста в рамках підготовки до турніру. На основі досвіду Львова УЄФА розробить модель промоції європейських першостей, яка буде запропонована іншим приймаючим містам.

Щодо готелів, згідно з  останнім звітом УЄФА, Львів знову опинився на лідируючих позиціях. Так, при вимозі 2600 номерів, готелі Львівщини запропонували для підписання угоди з УЄФА 3000 номерів. Водночас, в процесі огляду цих готелів компанія TUI відібрала лише 1931 номер, або 74%. Решта 26% номерів - це готелі що реконструюються.

Крім цього, у Львові розроблено «План мобільності» спільно з консорціумом німецьких компаній PTV AG-VCDB GMBH,  які є партнерами міста у розробці транспортної стратегії розвитку Львова  до 2030 р.  Також «План мобільності» пройшов експертну оцінку консорціуму   з технічної співпраці (GTZ), який працює над міською стратегією безпеки на дорогах.  Ця співпраця була високо оцінена експертами.