Цього року Львову вдалось залучити майже 2 млн грантів

Львів активно налагоджує співпрацю із міжнародними фінансовим установами. Зокрема, цього року місто залучило гранти майже на 2 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Урядового банку Німеччини KfW. Але,окрім того,  місто планує залучати і кредити. Зокрема, 30 млн євро на транспорт від ЄБРР, та ще близько 150 млн євро від Європейського інвестиційного банку.

На сьогодні Львів веде активну співпрацю із міжнародними фінансовими установами у трьох напрямках. По - перше, підписано договір з ЄБРР на отримання гранту в розмірі 1,4 млн євро та підготовку кредиту в 30 млн євро для модернізації електротранспортної інфраструктури. Другий напрямок – співпраця із Європейським інвестиційним банком та ЄБРР. Основний акцент – будівництво багаторівневої транспортної розв’язки Стрийська — Наукова і реконструкція дороги на вулиці Ряшівській, що поблизу аеропорту. Третій напрямок – співпраця із урядовим банком Німеччини KfW, що надає Львову грант у сумі 500 тис. євро на розробку стратегії розвитку міського транспорту. Також передбачається, що банк надасть кредит 20 млн євро на реалізацію цієї стратегії.

Окрім транспортних напрямків Львів також активно починає працювати над визначення пріоритетних проектів у сфері теплопостачання. Мова йде про співпрацю зі Світовим банком. Також пропрацьовується схема співпраці із Raiffeisen Investment, що готова запропонувати концесійну схему у ці проекти.