У Львові відкрили Візовий центр Італії

  • 11.03.2013, 18:54
  • Олена Шостак
Сьогодні відбулась урочиста церемонія відкриття філіалу візового центру Посольства Республіки Італія в Україні, що знаходиться на вул. Шептицьких, 26. Відтепер львів’яни зможуть користуватися послугами візового центру Італії безпосередньо у своєму місті.

Організатори заходу: товариство «Віза Менеджмент Сервіс Україна» - єдина організація, авторизована Консульством Італії в Києві, яка з початку 2012 року провадить діяльність візового центру: приймає запити на отримання віз і відповідну документацію, а також Правекс-Банк та банк Групи Інтеза Санпаоло.

Це важливий етап розвитку для діяльності, впровадженої протягом 2012 року Консульством Італії в Україні у співпраці з товариством VMS, спрямованої на оптимізацію роботи Візового відділу та на загальне покращення рівня послуг, як у сенсі швидкості та системності обробки документації, так і в плані зв’язків із громадськістю.

Це відкриття – наступний важливий крок у напрямку реалізації політики надання максимально ефективних послуг заявникам на візу шляхом відкриття філіалів VMS у регіонах України.

З цієї точки зору Львів, здавна відоме своєю величною історією та традиційними тісними зв’язками з Італією, видається якнайвдалішим та найпрестижнішим містом для початку діяльності, спрямованої на наближення до зацікавленої громадськості та руху назустріч потребам українських громадян.

Дженнаро Бертолі, генеральний директор ТОВ «Віза Менеджмент Сервіс Україна»

Відкриття філіалу Візового центру Італії у Львові та згодом відкриття філіалів у Одесі та Донецьку вдалося реалізувати завдяки активній співпраці з Правекс-Банком, банком групи Інтеза Санпаоло, що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу, та який підтримує реалізацію вищевказаного проекту.