В УКУ поговорять про виклики демократії в сучасному світі

Упродовж двох днів, з 13 до 14 березня, у корпусі філософсько-богословського факультету Українського католицького університету відбудеться міжнародна наукова конференція «Роздуми про глобальну політичну теорію».

Захід відбуватиметься за підтримки проекту «Підвищення управлінської цілісності Львівської міської ради», який спільно реалізується Інститутом міста, УКУ та місцевою владою. Він спрямований на підвищення рівня чесності та прозорості процедур, які отримують мешканці у місцевих органах влади.

Головною метою цієї конференції є широке обговорення знаними науковцями та філософами викликів демократії в глобалізованому світі, вміння залишатися людиною під час значних геополітичних змін. Дискусії відбуватимуться у форматі круглих столів та секційних зустрічей

Ірина Фогел, керівник проекту «Підвищення управлінської цілісності ЛМР».

Участь у науковому форумі візьмуть науковці з різних країн світу – Франції, Російської Федерації, США, Німеччини, Голландії, Лівану, Польщі, Словаччини, Чехії, а також провідні українські вчені – Віктор Малахов (Інститут філософії НАН України) та Михайло Мінаков (НаУКМА).

З програмою конференції можна ознайомитись за посиланням: http://philosophy.ucu.edu.ua/content.php?id=970&lng=UA