Міжнародний фестиваль «Be Free» цього року у Львові

8-10 серпня у Львові пройде міжнародний фестиваль «Be Free». Організатори – музичний лейбл ВМАgroup («Білоруська музична альтернатива»), Європейське Радіо для Білорусі і молодіжна ініціатива «СтудФормат», вже другий рік поспіль обирають Україну місцем зустрічі білоруських, українських та польських фанатів музики у стилі рок. Партнером з українського боку є Спілка Української Молоді в Україні.

Фестиваль відбуватиметься за підтримки Львівської міської ради.

У минулому році під гаслом «Право бути вільним» – фестиваль, за участі 9 гуртів з Білорусі та України, вперше відбувся у Луцьку, зібравши більше 5 тисяч глядачів. У цьому році запланований виступ вже 30 гуртів з Білорусі, України, Польщі. Фест пройде відразу на 2-х сценах: у парку імені Богдана Хмельницького виступатимуть рок-гурти, а на площі Ринок, в рамках програми «Літо на Ринку», пройдуть покази рицарських клубів і виступатимуть команди, які грають у стилях «медієвал» та «фолк».

Свою згоду на участь вже дали відомі білоруські виконавці: Krama, ULIS, Neuro Dubel, Zygimont vaza, WZ-ORKIESTRA, Pomidor/OFF, Zet, LitvinTroll, Стары Ольса, IQ-48. Хедлайнерами з польського боку запрошені гурти Habakuk та Voo Voo, з українського – «Тартак» та «Гайдамаки». Спеціальним гостем фестивалю буде гурт «Vladivostok» з Франції. Також на фестивалі виступатимуть молоді гурти, які перемогли у спеціальному інтернет-конкурсі, щоб потрапити на фестиваль.

Довідка

Фестиваль «Be Free» – це перший міжнародний рок-фест такого масштабу, ідея якого належить ініціативам з Білорусі. Львів обраний невипадково - у відоме своєю культурною спадщиною та численними фестивалями місто кожне літо приїжджають туристи, як з самої України, так і з Білорусі і Польщі, а також з інших держав.

Детальніше про фестиваль:

www.festsvabody.org

www.myspace.com/fest_svabody

http://fest-svabody.livejournal.com

Контакти організаторів:

fest.svabody@gmail.com

lviv@cym.org

тел. 8 050 97 15 535 – Роман Кравець