Голландці презентували у Львові власний досвід щодо покращення системи обслуговування мешканців

З 21 по 24 липня з робочим візитом в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебувала іноземна делегація у складі 4 осіб, які працюють у відділі у справах громадян м. Дельфт.

Начальник управління соціального захисту Наталя Федорович ознайомила гостей міста з роботою районних відділів управління соцзахисту, процедурою прийому мешканців, наповнення інформаційних баз даних, призначення допомог і субсидій.

Представники муніципалітету з м. Делфт поділились своїм досвідом багаторічної і плідної роботи з вдосконалення системи обслуговування мешканців, обговорили можливості даного проекту у м. Львові. В робочій групі обговорили потреби управління щодо підвищення якості надання послуг, спрощення механізму надання соціальних допомог мешканцям, створення інформаційного центру для мешканців Львова з питань соціального захисту і налагодження тісної співпраці між різними державними структурами та громадою міста.

Вкінці візиту гостей з Нідерландів ознайомили архітектурними пам’ятками міста, а також запросили на оперу у Львівський національний театр опери та балету ім. С.Крушельницької.

Нагадаємо, що управління соціального захисту Львівської міської ради вже має позитивний досвід співпраці з Нідерландами, зокрема щодо подолання проблем бездомності з фахівцями з м. Гаага та Утрехт.