Львів та Пловдів підписали Угоду про співпрацю

  • 31.05.2016, 17:03
  • Марія Чабада
Сьогодні, 31 травня, міський голова Львова Андрій Садовий та міський голова болгарського міста Пловдів Іван Тотев підписали Угоду про співпрацю.

фото: Олександр Мазуренко
фото: Олександр Мазуренко

Угода має на меті встановлення, розвиток та зміцнення співпраці між сторонами у сферах економіки та інвестицій, науки, технологій та туризму, охорони здоров’я, культури і освіти.

Окрім вказаних галузей співпраці, зусилля Львова та Пловдіва будуть спрямовані і на сприяння взаєморозумінню між громадянами двох міст та на ефективний діалог і взаємодію з організованим громадянським суспільством.

«Для нас велика честь, що сьогодні така потужна делегація є у Львові. Я дуже багато чув про ваше прекрасне місто, але я не вірив в таку можливість, щоб мати пана мера і пана Посла так швидко в нас в гостях. Тепер я розумію, чому ви успішні – тому що ви швидкі. Ви дуже швидко приймаєте рішення і мені це подобається.

Сьогодні маємо дуже хороший день в нашій спільній історії. Я думаю, що наше партнерство буде дуже довгим і дуже успішним», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Дуже приємно відвідати вас сьогодні і підписати цю угоду. І, звичайно, встановити плани щодо майбутньої співпраці. Ми дуже гарно провели час, ми дуже комфортно чуємось у Львові. Я впевнений, що у нас складеться міцна дружба», - сказав міський голова Пловдіва Іван Тотев.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Мінчев переконаний, що співпраця Львова та Пловдіва буде успішною. «Я трохи переживав, хвилювався, наскільки міста зможуть порозумітися, але тепер бачу, що ці стосунки будуть дуже успішними. Бажаю спільнотам обох міст всього найкращого і, звичайно, вдалої співпраці», -  зазначив Красімір Мінчев.