«Це дуже важливо, що у вас такий розвиток сфери ІТ – без цього зараз важко», - Віце-прем’єр-міністр Республіки Польща Пьотр Глінські

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Віце-прем’єр-міністром, Міністром культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотром Глінські, на якій обговорили співпрацю України й Польщі у сфері культури, майбутню реалізацію спільних проектів, а також актуальні проблеми. Наприкінці зустрічі міський голова вручив Пьотру Глінські ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького.

«Це дуже важливо для людини мати змогу культурно розвиватися. Я зі своєї сторони роблю все можливе, щоб розвиток культури був динамічний, як у сфері туризму й ІТ. Кожного року у нас є приріст у сфері інформаційних технологій 15% - це чудовий показник.

У нас хороша співпраця з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольским, з Польщею загалом. Взаємодія з іноземними країнами є надзвичайно важливою для Львова, особливо, коли політична ситуація складна. У вас дуже розумні люди і, що дуже важливо, польська сторона нам допомагає», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«У нас справді хороша співпраця зі Львовом, адже є польсько-українська група, яка реалізовує спільні проекти, відвідує разом місця культурної історичної спадщини Польщі та України. Політична ситуація в Польщі також складна, але стабільна, нам значно простіше йти на контакт з владою.

Це дуже важливо, що у вас такий розвиток сфери ІТ – без цього зараз важко», - зазначив Віце-прем’єр-міністр, Міністр культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотр Глінські.