Сьогодні відкрили новий лоу-кост маршрут зі Львова у Берлін

  • 18.06.2017, 22:23
  • 4961
  • Христина Процак
У неділю, 18 червня, відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air. О 13.45 год Wizz Air прибув у Львів з 167 пасажирами на борту та відлетів зі 173 пасажирами у зворотному напрямку Львів-Берлін.

Фото Наталії Бунди
Фото Наталії Бунди

«Тепер можна літати Львів-Берлін-Львів швидко, комфортно та недорого. Сьогодні прилетів перший літак прямого сполучення Львів-Берлін Wizz Air. Львів - відкритий для світу», - зазначила Наталія Бунда, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку.

«Сьогодні відбулося відкриття нового рейсу Берлін-Львів-Берлін низько-бюджетною авіакомпанією Wizz Air. Завантаження першого рейсу на 90% говорить про популярність цього напрямку. 167 пасажирів з Берліна до Львова та 173 пасажири зі Львова до Берліна. Від сьогодні ми маємо вибір літати до Європи за новим напрямком за дешевшої ціни. Нас чекають нові й нові рейси та тепер ми зможемо більше й частіше подорожувати до Європи і не тільки. У липні чекаємо нового авіаперевізника до нового, або забутого, старого напрямку», - зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

У програмі урочистої презентації першого рейсу: фотографування повітряного судна спотерами, водяна арка, привітання стюардес квітами, розрізання стрічки, короткий прес-брифінг у конференц-залі терміналу та частування святковим тортом. У заході взяли участь в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, в.о. заступника міського голови Львова з питань розвитку Наталія Бунда, генеральний директор ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» Тетяна Романовська.

Розклад рейсів: двічі на тиждень – середа, неділя. Берлін (відліт – 12.15) – Львів (приліт – 13.50), Львів (відліт – 14.20) – Берлін (приліт – 16.00).