«Європейський Парламент дуже позитивно і з симпатіями ставиться до Львова», - депутат Європарламенту Йоахім Старбати

Сьогодні, 17 липня, відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбати, на якій обговорили вплив на Львів Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, стратегію Львівської міської ради для залучення та приваблення інвестицій, ключові сектори міської промисловості, політичну ситуацію в Україні, у Львові та загальну співпрацю міста з Європейським Союзом.

«Львів – одне з найкрасивіших міст світу, яке ще не повністю відкрите для всіх. За останні роки ми дуже багато зробили у нашому місті і, власне, хочемо такий ж успіх зробити й у всій Україні. З точки зору історичного надбання, Львів зберіг українську ідентичність і ми маємо випромінювати це на всю державу, адже Львів – найбільше україномовне місто світу.

У минулому році ми мали 2,5 млн туристів і ця динаміка щороку зростає. У Львові 20 тис. осіб працює у сфері ІТ і ріст у цій сфері з року в рік приблизно 20%.

Львів є найбільшим партнером ЄБРР серед всіх інших міст України. Ми дуже багато коштів інвестуємо в інфраструктуру, але інвестор не приходить в місто, а в країну. Тому динаміка залучення інвестицій у Львові могла б бути набагато більшою, якщо б на державному рівні була боротьба з корупцією. А наша державна система буде впиратися до останнього, щоб у нас не було антикорупційного суду. На мою думку, питання створення антикорупційного суду повинне бути жорстокою вимогою Європейського Союзу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Питання корупції – це питання, з яким стикаються усі молоді держави. Діти у 10 років краще вміють користуватися смартфоном, ніж я. Власне така можливість і здібності є у молодих держав, як Україна: швидко сприймати і впроваджувати все нове. Це дуже важливо, що вам потрібна підтримка з боку інших країн, щоб робити все на своїх місцях. Європейський Парламент дуже позитивно і з симпатіями ставиться до Львова. Ваше місто завжди було дуже багатим у сфері культури та культурних цінностей, і можна дуже багато уявляти, мріяти, але варто просто це робити і діяти, у чому ми будемо всіляко сприяти», - зазначив депутат Європейського парламенту Йоахім Старбати.