Мер Львова сьогодні зустрівся з Послом Королівства Данії в Україні, Грузії та Вірменії

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном, під час якої обговорили співпрацю в галузі культури, креативного підприємництва тощо.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

Також під час зустрічі мер Львова та Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данія в Україні, Грузії та Вірменії говорили про ревіталізацію промислових площ, урбаністичні заходи, стратегію креативної економіки, культурний менеджмент та розвиток авіасполучення між Львовом і містами Данії.

Нагадаємо, нещодавно у стінах Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького відкрилась мистецька виставка «Поміж Нами» спілки митців «Данське Народне Мистецтво».

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні, Грузії та Вірменії Рубен Мадсен відвідує Львів разом з дружиною Сюзаною.

Нагадаємо, під час свого першого візиту до Львова після призначення на посаду Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні, Грузії та Вірменії Рубен Мадсен був зацікавлений у розвитку українсько-данських економічних проектів. Також пан Посол говорив про підтримку міста Львова у напрямку запровадження системи правильного поводження з ТПВ.

«У Львові проживає прекрасна спільнота датчан, ми якісно співпрацюємо. Я би, звичайно, хотів, щоби кількість інвестицій з Данії у Львів збільшувалась», - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Експозиція, яка відкрилась у стінах Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького на початку вересня, буде доступною для огляду до 24 вересня.

Виставка «Поміж нами» є першою презентацією данського сучасного мистецтва в Україні такого формату. Виставка породжує думки про рух та позиціювання людського індивідууму у сучасному світі. З допомогою цієї виставки «Данське Народне Мистецтво» має на меті розглянути ці питання детальніше та дослідити, що саме відбувається на людському та міжлюдському рівні у сучасному глобалізованому світі.

Виставку люб’язно підтримано: Міністерством Культури Данії, Посольством Данії в Україні / Міністерством Зовнішніх Справ Данії, ICT Logistics, Montana та Carlsberg Ukraine.

Нагадаємо, у жовтні торік на будівлі, що на вул. Коперника, 3, відкрили інформаційну таблицю. Тут протягом 1918-1924 років було розташоване Почесне Консульство Королівства Данії. Захід відбувся в рамках проекту «Львів дипломатичний».

Довідка

Рубен Мадсен, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія в Україні, Грузії та Вірменії, народився в 1953 році.

2017 - Посольство Королівства Данія в Києві, Посол Данії в Україні, Грузії та Вірменії

2011-2016 - Посольство Королівства Данія в Анкарі, Посол Данії в Туреччині та Азербайджані

2007-2011 - Міністерство закордонних справ, голова департаменту з питань європейського сусідства та Росії

2002-2007 - Посольство Королівства Данія в Бєлграді, Посол Данії в Сербії та Чорногорії

2000-2002 - постійна місія Данія при ООН, Нью-Йорк, Посол, заступник постійного представника

1995-2000 - Міністерство закордонних справ, голова департаменту з питань організації та економіки

1991-1995 - Міністерство закордонних справ, заступник голови департаменту з питань організації та економіки

1987-1991 - Посольство Королівства Данія в Осло, Консул

1985-1987 - Міністерство закордонних справ, голова сектору НАТО з питань політики безпеки, секретар комітету закордонних справ парламенту Данії

1984-1985 - Міністерство закордонних справ, Голова сектору економіки політичного департаменту

1981-1984 - Посольство Королівства Данія в Дар-ес-Салам, Перший секретар 

1980-1981 - Міністерство закордонних справ голова секції торгівлі з Африкою

1979-1980 - Міністерство закордонних справ, голова секції торгівлі з Китаєм

Освіта:

1979 - Університет Ессексу, Великобританія, магістр з питань політики Західної Європи

1978 - Університет Архуса, Данія, Магістр політології.