«Усі, з ким я говорив про Україну, дуже добре відгукуються саме про ваш регіон – про захід, про Львів», - Крістіаан Бассон, посол ПАР

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіааном Бассоном. Під час зустрічі говорили про розвиток міста Львова, про проведення у подальшому спільних конгресів та конференцій. Також на зустрічі обговорили налагодження контактів в економічних та культурних напрямках з містами Південно-Африканської Республіки

«Досвід Південно-Африканської Республіки є дуже цікавим для нас. Ми були б раді інвесторам з вашої країни, які б прийшли сюди і хотіли б розвивати і будувати Україну. Зараз найсерйознішим нашим партнером є Європейський Союз. Ми раді співпраці зі всіма, кожна нова інвестиція у місто чи країну – це нова культура виробництва.

Великим плюсом України є те, що тут народжуються розумні люди. Багато хто з них отримує досвід за кордоном, вчить мови, навчається там, працює. Але я маю велику мрію – щоб всі ці люди хотіли вертатися в Україну, це дуже важливо для нас. Ми розуміємо, що є дуже сильна конкуренція, але все можливо. Треба кожного дня ставати кращим», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

«У нас є стосунки з різними країнами у сфері бізнесу. З кожним разом все простіше і простіше співпрацювати. У нашій країні ми за пріоритет взяли верховенство права – це наш шлях. Для інвесторів є цікавою правова держава, це високо оцінюється.

Україна дуже добре представлена у світі, на міжнародній арені. У вас дуже багато молоді, розумної молоді. Я вірю, що за цими людьми стоїть майбутнє України. У нас є українська діаспора і це дуже активні люди. Відверто кажучи, українці люблять і звикли працювати. Усі, з ким я говорив про Україну, дуже добре відгукуються саме про ваш регіон – про захід, про Львів.

Я знаю про проблему на сході України, але якщо порівняти вашу країну до 2014-го року і зараз, то вже видно кардинальні зміни. Я бачу, що ті фактори, які штовхають вас до змін, є надзвичайно сильними. Насправді, з нашою країною легко співпрацювати, у нас все прозоро. Я думаю, що ми будемо працювати з вами у такому темпі, як і з іншими країнами. Ми є оптимістами і віримо у краще», - зазначив Крістіаан Бассон, Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні.

Нагадаємо, сьогодні у Львові також відбудеться торгово-інвестиційний семінар за участю 20 львівських компаній, організатором якого є логістична компанія «Бей Транс». Під час цього семінару Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіаан Бассон розповідатиме про економіку Південної Африки та торгівлю між Україною та Африкою.

Довідка

Крістіаан Альбертус БассонНадзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Україні. Народився 1 липня 1955 року в Монтегю, Південно-Африканська Республіка.

Академічні кваліфікації:

1979 –  BA Стелленбоський університет

1980 – BA Honours Історія, Cum

1982 – BA Журналістика, Стелленбоський університет

1998 – MA Бізнес лідерство (MBL) (спеціалізація на міжнародних фінансових ринках, Cum Laude), Університет Південної Африки

Кваліфікації, отримані для неакадемічних цілей:

1984 – 1985 – Дипломатичне навчання, Департамент іноземних справ (DFA)

1991 – Китайська мова 1, Університет Південної Африки

1993 – Китайська мова (середній рівень), Бюро дипломатичної служби, Пекін

1994 – Журналістська китайська мова, Бюро дипломатичної служби, Пекін

1997 – Стратегії залучення іноземних інвестицій, Сінгапурська Рада економічного розвитку.

Кар’єра:

1983 – Naspers, журналіст в Die Burger (студент зі соціальною стипендією в Naspers)

1984 – 1985 – Офіційний представник, Азія та Ближній Схід, DFA

1985 – 1989 - Віце-консул, Південно-Африканське генеральне консульство, Токіо

1989 – 1992 – Помічник директора, Субдирекція, Азія та Ближній Схід

1992 – 1996 - Радник-посланник (заступник директора), Південно-Африканська місія, Пекін

1996 – 2000 – Директор, Східна Азія

2000 – 2001 – Директор, Мозамбік і Зімбабве

2001 – 2004 – Директор політичної стратегії, група дослідження та аналізу

2004 – 2008 – Повноважний міністр Південно-Африканської місії в ЄС, і Південно-Африканського посольства в Королівстві Бельгії і Люксембурзі

2008 – 2011 – Головний директор, Центральна і Східна Азія, економічні питання і регіональні організації

2011 – 2013 – Головний директор / начальник штабу, апарат генерального директора відділу

З 2014 – Посол в Україні, нерезидент, призначений посол в Республіці Молдова, Грузії, Республіці Вірменії.