«Якщо у вас є можливість проводити такі конференції, то дійте, адже для міста це важливо», - А. Садовий під час зустрічі з організаторами міжнародного симпозіуму Medicine UpDate SMART LION

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з організаторами міжнародного симпозіуму Medicine UpDate SMART LION. Під час зустрічі, зокрема, обговорили можливість щорічного проведення міжнародного симпозіуму Medicine UpDate SMART LION у Львові та можливу підтримку з боку міста цього заходу. Міський голова наголосив на важливості проведення у Львові різних конференцій, які дозволять людям з різних країн приїжджати сюди і знайомитися з культурою міста.

фото Романа Куць
Фото Романа Куць

«Для мене велика честь, що є можливість зустрітися з вами. Для міста дуже важливо розвивати напрямок конференцій. Ми максимально сприяємо і будемо сприяти фінансово й у подальшому, але організаційна підтримка від нас буде завжди. Зараз місто планує витратити багато зусиль для нових конференц-залів, нових авіарейсів. Але це все пов’язані речі: чим більше буде гостей з інших країн, тим скоріше ми залучимо нові авіакомпанії, інвестуємо гроші у конференц-зали тощо. Коли приїжджають мудрі люди до Львова, то це прекрасна можливість почути цікаві думки нашого міста. Якщо у вас є можливість проводити такі конференції, то дійте, адже для міста це важливо», - зазначив під час зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 5 жовтня о 14.30 год у Палаці Потоцьких відбудеться відкриття міжнародного симпозіуму Medicine UpDate SMART LION. Цього року Львівська міська рада фінансово та організаційно долучається до проведення заходу.

Довідка

Science Medicine Arts Research Translational Lviv International Opportunity NetworkSMART LION – міжнародний науково-практичний проект поєднання якісної інформації, цікаві лекції, дискусії та обговорення випадків з практики, участь відомих українських вчених, можливість представити свої дослідження чи випадки, а також добра нагода поспілкуватись наживо з відомими фахівцями лідерами світової медицини у галузі психіатрії та психології.

Головна тема Medicine UpDate 2017: стрес та стрес-асоційовані розлади і хвороби, а також новітні засади їх діагностики та лікування. Організатори – Наукове товариство ім. Т. Шевченка, Лікарська комісія, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.