«Кожна нова зустріч – це нова можливість», - А.Москаленко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні

  • 31.01.2018, 14:23
  • Романа Куць
Сьогодні, 31 січня, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом. На зустрічі обговорили плани Львова на 2018 рік, зокрема у сфері туризму, авіаперевезень, культури, креативної економіки та освіти.

«Дуже дякую за зустріч, мені дуже цікаво дізнатися про ваші плани і можливості на 2018 рік, ситуацію у місті та що ви очікуєте з нашої сторони», - зазначив Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.

 «У нас на території міста є достатньо велика кількість заводів, яким останні декілька років ми даємо нове переосмислення контенту. Для нас дуже важлива інвестиція у голови людей. Ми склали на території міста перелік з 15-ти основних заводів, які можуть отримати новий подих. Відтак, виглядає, що у місті з’являється два нових райони: довкола УКУ та на території майбутніх ІТ парків.

Минулого року ми почали таку ревіталізацію на заводі «Рема» і на базі цього нам потрібна експертна думка та аналітика щодо того, як схожі процеси відбуваються в Польщі. Цього року, попередньо 13 травня, ми плануємо на одному зі заводів зібрати людей з всієї України, які займаються ревіталізацією, аби розглянути успішні кейси як це вже робили», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Також заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів Надзвичайному і Повноважному послу Республіки Польща в Україні Яну Пєкло та Генеральному консулу Республіки Польща в Україні Рафалу Вольські про форум «Інноваційна весна»; про авіаперевезення та можливу співпрацю у цьому напрямку; про обмін вчителями, зокрема польської мови, між школами Львова і Польщі; про впровадження сортування відходів, будівництво сміттєпереробного заводу; про проекти, які планують реалізувати у сфері культури тощо.