У Львові відбудуться Дні Відня

  • 27.08.2008, 03:00
  • 1838
  • Андрій Яремко
У Львові відбудуться Дні Відня З 11 вересня у Львові будуть проходити Дні Відня. Розпочнуться святкування літературними читаннями у театрі ім. Леся Курбаса. Літературні вечори проходитимуть в театрі до 14 вересня.

17 вересня о 19.00 год. в театрі ім. Леся Курбаса відбудеться вистава Нового Віденського музичного театру «Подорож у Старі Мамаївці або у Чернівцях найкращі анекдоти». Музично-драматична постановка Александра Кукельки, вистава буде проходити німецькою мовою.

18 вересня у театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької о 18.30 відбудеться гала-концерт «Музика Відня у Львові». Захід проходитиме за участю солістів Віденської державної опери, солістів балету Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, симфонічного оркестру під керівництвом М. Юсиповича.

Також з 19 вересня до 12 жовтня у Львівській картинній галереї буде проходити виставка «Фігура Австрія». На виставці будуть представлені роботи з колекції Отто Мауера. У цій колекції задокументовано напрямки в мистецтві, які викликали особливий інтерес монсеньйора. Її виникнення однозначно пов'язане з його особистим спілкуванням з багатьма художниками. У значній мірі колекція є відображенням його дружніх стосунків із митцями, роботи яких він часто виставляв також у своїй галереї, розташованій поблизу собору Святого Стефана у Відні.

З 23 вересня до 23 жовтня у Національному Університеті «Львівська політехніка» буде проходити виставка «Відень: світова культурна спадщина та сучасна архітектура». З 23 до 24 вересня в університеті «Львівська політехніка» відбудеться конференція на тему: «Львів – Відень: спадщина ЮНЕСКО».