У межах проекту «Дивовижний Китай: 12 мандрівок» відбулася зустріч із дітьми у Дитячій бібліотеці на вул. Окружній

  • 10.04.2019, 17:29
  • 449
  • Прес-служба ЛМР
Львів та Ченду (Китай) продовжують активну співпрацю у межах проектів між університетами, музеями, бізнес-середовищем та меріями міст-побратимів. Сьогодні, 10 квітня, представниця робочої групи з питань співпраці м. Львова з містами КНР, працівниця управління інвестицій та проектів ЛМР, Ярина Сорока провела зустріч із дітьми в Дитячій бібліотеці на вул. Окружній, розповіла про місто-побратим Львова — китайське Ченду, та відповіла на запитання щодо співпраці в межах проекту НІХао.

«Нещодавно повернулася із зустрічі в Дитячій бібліотеці на вул. Окружній. Розповідала присутнім про місто-побратим Львова — китайське Ченду, про його культуру, особливості та традиції, навчання, роботу і відпочинок, а також про екологію, довкілля і просвітницьку кампанію „Без поліетилену“», — зазначила Ярина Сорока.

До слова, після підписання Меморандуму про побратимство між містом Львовом (Львівською міською радою) та містом Ченду (Муніципалітетом міста Ченду; Китай) у травні 2017 року, Ярина Сорока з управління інвестицій і проектів Львівської міської ради стала учасником Стипендіальної програми-обміну державних службовців міст-побратимів для навчання та участі у заходах, організованих муніципалітетом міста Ченду для вивчення китайської мови та налагодження нових зв'язків. Зараз Ярина Сорока курує співпрацю у межах проектів між університетами, музеями, бізнес-середовищем та меріями міст Ченду та Львова.